CUP TEAM. WEB Design Studio

CUP TEAM. Web Design Studio — студія графічного та вебдизайну з більш ніж 5-річною історією успіху.

Ми стартували у 2016 році у Запоріжжі та створювали дизайн поліграфічної продукції. Ми робили візитки, листівки, банери.

З 2019 року зайнялися розробкою та просуванням сайтів для бізнесу. Ми молода команда, але вже встигли попрацювати з крупними та відомими клієнтами з України, Польщі, Чехії, Кіпру, Португалії, США.

Розробка сайту під ключДізнатись вартість

Кожен фахівець у нашій команді дуже довго працював в офісі, на фрілансі та «гарячих проєктах». Ми бачили, як керівники роблять дивні пропозиції, недоречну роботу, неправильно ставлять завдання і як результат — «валять проєкт». Ми так втомилися від цього:)

Об'єднавшись у невелику digital студію, ми намагаємось виконувати навіть найскладніші проєкти по кайфу. Ми вітаємо відкриту комунікацію, чесні фідбеки та максимальну концентрацію на проєкті.

Зараз наша філософія — це слово «просто». Без головняка. Ми не розповідаємо замовникам розумними словами, що ми їм запропонуємо. Ми намагаємось максимально просто донести процес. Ми беремося за роботу будь-якої складності та не валимо дедлайни. У наших пріоритетах — щасливий замовник. Ми шукаємо постійну співпрацю: не на день чи тиждень. Ми даруємо нашим замовникам емоції. Замовити послугу Розробка сайту під ключ.

Чому CUP? У перекладі це чашка, а чашка є у кожного з нас. Чашка завжди наповнена чимось смачненьким і бадьорим. Чашка — це просто необхідно.