west Інші послуги

Мобільна версія сайту

Мобільна версія сайту ― це окремий сайт для мобільних пристроїв та планшетів. Мобільна версія потрібна кожному сайту, щоб охопити якнайбільше користувачів. Ви не повинні втрачати трафік через те, що ваш сайт не показується на мобілці.

Навіщо потрібна мобільна версія?

✅ Вона легша і швидше завантажується.

✅ Якщо користувач заходить з телефону, Google покаже йому ті сайти, які мають мобільні версії.

✅ На мобільну версію можна налаштувати: посилання SMS із сайту, показ QR-коду, геолокацію, щоб визначати найближчі до покупця магазини або запропонувати користувачеві встановити мобільний додаток.

Розробники Студії вебдизайну CUP TEAM намагаються від початку робіт ознайомити клієнта з усіма можливостями та нюансами розробки сайту. Наприклад: ➡

Чим відрізняється мобільна версія від адаптивного дизайну?

  1. Мобільна версія ― це новий сайт з окремою URL-адресою. Адаптивний дизайн ― це зміна макету десктопного сайту під розміри мобільного телефону або планшета.
  2. Мобільна версія максимально легка і завантажиться навіть при найгіршому підключенні. При цьому мобільна версія сайту позбавлена ​​великої частини контенту. Адаптивна версія зберігає всю інформацію основного сайту.
  3. Ціна за мобільну версію буде більшою, оскільки це окремий сайт. Вартість адаптивного дизайну менша та обговорюється в індивідуальному порядку.

Адаптивний дизайн ― це адаптація основного сайту під потрібні розміри. Адаптивний дизайн повністю відповідатиме дизайн-коду основного сайту і вміщатиме всю необхідну інформацію.

Що обрати: мобільну версію сайту чи адаптивний дизайн, вирішувати лише вам. Ми розробляємо сайти під ключ і займаємось їх подальшим просуванням. Кожен великий проєкт починається з бріфу. Давайте знайомитись ♡