west Інші послуги

Сайт на Tilda/Horoshop/Wix/Shopify

Сайт у конструкторі чудова можливість за короткий термін створити майданчик для свого бізнесу. Розробка власного сайту необхідна кожній компанії, яка налаштована на зростання, розвиток та охоплення більшої кількості користувачів.

Приміром, Tilda ― це конструктор сайтів, який створює практично будь-який макет. Дизайнери та розробники студії CUP TEAM створять крутий сайт в найкоротші терміни.

Які сайти можна зроботи на Tilda чи Horoshop?

  1. Лендінг. Односторінковий сайт, який створений під конкретну пропозицію. Лендінг підійде для промо онлайн чи офлайн заходу, старту акції, реєстрації, реклами одного товару чи послуги.
  2. Сайт-візитка. Може включати кілька сторінок, які розповідають про ключову інформацію (Про компанію, Контакти, Послуги, Прайс, Форма зв'язку). Підійде для власників малого бізнесу, які зосереджуються на невеликій кількості послуг. Також цей сайт є буквально інтернет візитною карткою вашої компанії.
  3. Корпоративний сайт. Багатосторінковий сайт, необхідний будь-якій компанії, що вміщує блоки сайту-візитки + Блог, Товари, Кошик, Портфоліо. Корпоративний сайт потрібен компаніям, які працюють із великою кількістю інформації.
  4. Інтернет-магазин. Сайт, що складається з безлічі розділів та категорій, з картками товарів та можливістю вибрати, замовити, сплатити обрані товари.

Сайт на Тільді ціна:

Вартість сайту на Shopify розраховується індивідуально. Ми враховуємо ваші потреби, бізнес-цілі та побажання, після чого в індивідуальному порядку, повідомляємо терміни та вартість розробки.

Переваги створення сайту у конструкторі?

✅ Швидко.

✅ Економно.

✅ Зручно.

✅ Якісно.

Замовити сайт на Horoshop та дізнатися вартість дуже просто. Заповніть бріф і ми передзвонимо вам протягом години.